Blog veya Siteye Instagram Ekleme

Şimdi size internet sitenize veya blog sayfasınıza nasıl instagram ekleme yapabiliriniz, onu anlatacağız. Sosyal medya hesaplarının önemini anlatmaya çok gerek yok. Ancak bilindiği gibi sadık takipçileri elde etmek için en başarılı yöntemlerden biridir. Bunların arasında en çok kullanılan bir tanesi de Instagram hesaplarıdır. 

Elfsight, bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Ücretli ve ücretsiz paketleri birbirinden farklı sınırlara ve özelliklere sahiptir. Tüm özellikleri ve diğer faydalarını görmek isteyenler https://elfsight.com/ sitesi inceleyebilir.

Çeşitli özelliklere sahip olan Elfsight paketleri ücretsiz veya aylık 5, 10 ve 25 dolarlık paketleri bulunmaktadır. Paket özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanabilmeniz için HTML, PHP, CSS gibi bilgilere sahip olmanız ve İngilizce özellikleri biliyor olmanız gerekir. Eğer bu bilgilere sahip değilseniz ve sitenizde bu ve benzeri sosyal medya özelliklerini kullanmak isterseniz bizlerle buradan iletişime geçebilirsiniz. Sizlere uygun fiyatlarla istediğiniz çözümleri sunarız.

ÖRNEK: WEB SANATI INSTAGRAM HESABI

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*