Harita Konum

Yer Ekleme

Google Haritalar, Yandex, Bing ve Swarm kayıtları ile yerel müşteri potansiyelinizi arttırmak çok pratik ve hızlı. Ancak bu kayıtları doğru yapılırsa, sonuçlara olumlu etkileri oluyor. Siz de bu hizmetimizden çok uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Ve daha fazla yerel müşteriye, anında ulaşırsınız.

Harita Konum Yer Ekleme Fiyatları

Standart Paket
100 TL

Google Haritalar
Kayıt İşlemi

Gelişmiş Paket
250 TL

Google Haritalar ve
Yandex, Bing ve Swarm
Haritalarına Kayıt İşlemi

HAVALE ÖDEMELERİNDE %10 İNDİRİM 

İyzico güvenli ödeme altyapısı ile kredi kartınızla veya banka havalesi yaparak %10 indirim fırsatı ile tüm hizmetlerimizi anında satın alabilirsiniz.

Harita Konum Yer Eklemede Neden WEBSANATI'nı Tercih Etmelisiniz?

Aslında tüm harita konum yer ekleme işlemleri ücretsizdir. Ancak bunların eksiksiz ve doğru yapılması tüm aramalarda konum sahiplerine avantaj yaratır. Web Sanatı olarak bizler bu konuda bir çok kayıt işlemi gerçekleştirdiğimizden tecrübelerimizden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Doğru kayıtlar için adres bilgileri, sektör bilgileri, birbirleri olan bağlantıları, anahtar kelimeleri gibi bir çok detay sizi rakiplerinize oranla daha yukarı taşır. Bunların başta doğru yapılması oldukça önemlidir, çünkü yanlış işlemlerin bazıları geri dönülemez sorunlar çıkarabilir. Üstelik bizim yaptığımız kayıtlarda bir çok işletme sahibinin yaşadığı olumsuz anlarda kontrolü kaybetme gibi bir durum yaşanmaz. Çünkü tüm kayıtlar sizlerin hesapları ile yapılabilir, böylece istediğiniz zaman siz de değişiklikler yapabilirsiniz. İşte bu yüzden bizlerle çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!