Mobil Uygulama 

Sahip olduğunuz mobil uyumlu internet sitenizi ister Android tabanlı, ister iOS tabanlı, isterseniz her ikisi birden mobil uygulamaya dönüştürmek ister misiniz? Üstelik bu uygulama sayesinde uygulamayı indiren tüm üyelerinize indirim, kampanya, promosyon veya yeni ürünlerinizi uygulama bildirimi olarak ücretsizce duyurabilirsiniz.

Mobil Uygulama Paket Fiyatları

Tek Uygulama Paketi
1000 TL

Android veya iOS Tabanlı
1 Adet Mobil Uygulama
-
Play Store için APK dosyası
ve App Store için IPA dosyası
hazırlanır ve teslim edilir.
-
Play Store ve App Store yüklemeleri ücrete tabidir.

Çift Uygulama Paketi
   2000 TL

Android ve iOS Tabanlı
2 Adet Mobil Uygulama
-
Play Store için APK dosyası
ve App Store için IPA dosyası
hazırlanır ve teslim edilir.
-
Play Store ve App Store yüklemeleri ücrete tabidir.

Mobil Uygulama için Neden WEB SANATI'nı Tercih Etmelisiniz?

Web Sanatı Mobil Uygulama çevirisi ile mobil uyumlu internet sitenizi anında indirilebilir bir mobil uygulamaya çevirebiliriz. Mobil uygulamanız sayesinde sınırsız push bildirimi gönderbilirsiniz. Sizden hiçbir ücret talep edilmez. Ayrıca uygulamanızın belirli kullanıcılarına derin bağlantı bildirimleri ve hedefli bildirimler de gönderebilirsiniz. Mobil uygulamamız MySql, Oracle, Microsoft SQL Server gibi her türlü veritabanını okur ve anlar. WordPress, Shopify, HTML5 oyunlar, PHP, Wix gibi siteler ile uyumludur. Web sitesinde yaptığınız her değişiklik otomatik olarak mobil uygulamaya yansır. Kullanıcılarınıza mobil uygulamanızı değerlendirmeleri için bir mesaj görünür. İsterlerse bu mesajı bir daha asla görmemeyi seçebilirler. Mobil uygulama, kullanıcı internete bağlı olmadığında güzel bir bağlantı yok ekranı gösterir. Mobil uygulamanız daha fazla kişiye ve platforma ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Mobil uygulamalarımız herhangi bir hataya karşı tamamen güvenlidir ve gelecekte bir sorun yaşamazsınız.  

ANAHTAR KELİMELER: "mobil uygulama, mobile uygulama, mobil uygulama fiyatları, mobil uygulamalar, app store uygulamaları, play store uygulaması, ios uygulaması, uygulama satın al, e ticaret mobil uygulama, android mobil uygulama, mobil e ticaret uygulaması, uygulama fiyatları"

HAVALE ÖDEMELERİNDE %5 İNDİRİM 

İyzico güvenli ödeme altyapısı ile kredi kartınızla veya banka havalesi yaparak %5 indirim fırsatı ile tüm hizmetlerimizi anında satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!