SEO Hizmeti

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, internet sitenizin Google, Yandex gibi arama motorlarında daha yukarılarda görünmesi için bir çok teknik unsuru içinde barındırır ve kesinlikle bu işi doğru bilenler tarafından yapılmalıdır. Aldığımız kaliteli eğitimler ve sertifikalarımız ile uzun zamandır kazandığımız tecrübelerden, sizler de kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

SEO Hizmeti
Paket Fiyatları

*Tüm SEO Hizmeti fiyatlarımız aylık olarak verilmiştir.

Temel SEO Paketi
250 TL

1-5 Anahtar Kelime
10 Adet Blog Tanıtım Yazısı
10 Adet Blog Yorumu
Aylık Trafik Arttırma

-
Yükselme Garantili
Anahtar Kelime Analizi
Rakip Analizi
Sıra Takibi
Google Entegrasyonları
(Analytics ve Search Console)
Robot ve Sitemap Kurulumu
Site İçi SEO Desteği

Orta SEO Paketi
   500 TL

5-10 Anahtar Kelime
20 Adet Blog Tanıtım Sayfası
25 Adet Blog Yorumu
Aylık Trafik Arttırma

-
Yükselme Garantili
Anahtar Kelime Analizi
Rakip Analizi
Sıra Takibi
Google Entegrasyonları
(Analytics ve Search Console)
Robot ve Sitemap Kurulumu
Site İçi SEO Desteği

İleri SEO Paketi
1.000 TL

10-20 Anahtar Kelime
30 Adet Blog Tanıtım Sayfası
50 Adet Blog Yorumları
Aylık Trafik Arttırma

-
Yükselme Garantili
Anahtar Kelime Analizi
Rakip Analizi
Sıra Takibi
Google Entegrasyonları
(Analytics ve Search Console)
Robot ve Sitemap Kurulumu
Site İçi SEO Desteği

SEO Hizmetinde Neden WEB SANATI'nı Tercih Etmelisiniz?

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, günümüzde milyarlarca web sitesi olduğu düşünüldüğünde bir internet sitesi için en önemli unsurların başında gelmektedir. Çünkü internet sitesi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının ilgili kelime aramalarında üst sıralarda görünmeniz gerekmektedir. Öncelikle Web Sanatı olarak edindiğimiz tüm tecrübeleri dikkate alırsak, en önemli SEO etkisi internet sitesi hazırlanırken elde edilir. Doğru anahtar kelime analizleri dikkate alınmalı ve site içeriklerle tamamen bu analizleri önem sırasına göre uygulanmalıdır. 

Eğer var olan bir internet siteniz var ve bu site istediğiniz konumlarda görünmüyor, bir türlü hedeflerinize ulaşamıyorsanız endişe etmeyin. Tabii ki bunlarında farklı yollarda çözümleri mevcuttur. İşte bu çözümlerin doğru bir şekilde uygulanması için mutlaka işini iyi bilenlerden destek almanız gerekir. Aldığımız kaliteli ve üst düzey bir çok SEO eğitimi sebebiyle sizler için en doğru çözüm yollarını uygulayarak sitenizi daha fazla görünür hale getirebiliriz.

SEO Uzmanlığı Hakkında

Bir SEO uzmanı ile çalışma kararı önemlidir ve sitenizi geliştirebilecek, size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır. Sitenizin içeriğini ve yapısını inceler, anahtar kelime analizlerini yapar ve site içeriklerini geliştirir. Ayrıca SEO uzmanına yapacağız yatırım ileri de sizlere reklamlara harcayacağınız bütçeler için kazanç sağlar.  

SEO hizmetlerinde tam sonuçları görebilmeniz biraz zaman alacaktır, bu yüzden beklemeniz gerektiğini unutmayın. Google SEO işlemleri için "başladıktan sonraki dört ay ila bir yıl içinde faydalarını görmeye başlarsınız" demiştir. Web Sanatı işlemleri hızlandırmak için doğru ve yerinde işlemler yapmaktadır. Ayrıca rekabet oranına göre bu sürelerde farklılık olabilir.  

Gerçek bir SEO Uzmanı asla ilk sayfa garantisi veremez, veriyorsa güvenilir işlemler yapmıyordur ve zamanda faydadan çok zarar görürsünüz. Ancak SEO Uzmanları yükselme garantisi verebilirler. Biz de Web Sanatı olarak sizlere tüm paketlerimizle yükselme garantisi veriyoruz.

İç ve dış SEO işlemleri için sitenizi ele alıp, tecrübelerimizle birleştirerek yükselirsiniz. Kullandığımız takip yazılımları ile yükselme oranlarınız ve değişiklikleriniz hakkında raporlar alırız. Bu değişikliklere göre çalışmalarımıza zamanla ek düzenlemeler koyarız. Yapılan işlemler sonucu takribi 45 günü bulabilmektedir. Google da hemen bir günde yükselme gibi bir olay kesinlikle mümkün değildir. Her işlemin zamana yayılarak yapılması gerekmektedir, aksi takdirde yanıltıcı görünür ve penaltı cezalandırmaları yiyebilirsiniz.

Genel anlamda Web Sanatı olarak sizlere ilk ay İleri SEO Paketini, sonraki ay Orta SEO paketini, daha da sonra Temel SEO Paketini satın alabilirsiniz. Rekabet düzeyine göre ihtiyaçlarınız farklılık gösterebilir. Bu yüzden Hizmet satın almadan önce mutlaka bizlerle görüşme yapmanızı öneriyoruz.

ANAHTAR KELİMELER: "seo nedir, seo uzmanı, seo hizmeti, seo fiyatları, arama motoru optimizasyonu, seo paketleri, web site analizi, google site analizi, google seo nedir, web sitesi seo, web tasarım seo, seo optimizasyonu, aylık seo fiyatları, site içi, site dışı, yukarı çıkma, ilk sayfa, arama sonuçları, organik arama, üst sıralama"

HAVALE ÖDEMELERİNDE %5 İNDİRİM 

İyzico güvenli ödeme altyapısı ile kredi kartınızla veya banka havalesi yaparak %5 indirim fırsatı ile tüm hizmetlerimizi anında satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!